nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
lokal na wynajem

ZEF-LW-1227

Lokal biurowo-usługowy 110 m2, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego Lokal biurowo-usługowy  znajduje się na  1 piętrze. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych oddzielonych stolarką aluminiową i toalety. Atuty: * Jasny i odnowiony lokal * Atrakcyjna lokalizacja * Możliwość ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
50,00 zł
cena 5 500
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Bronowice

Kraków, Bronowice
lokal na wynajem

ZEF-LW-1226

Lokal biurowo-usługowy 198 m2, Bronowice ul. Balicka Niezależne lokal  o powierzchni   198 m2   znajduje się w budynku   biurowo-usługowym . Składa się z 3 gabinetów, powierzchni open-space , sali konferencyjnej, serwerowni, zaplecza socjalnego i toalet. Możliwość ...

Powierzchnia
198,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 9 900
lokal na wynajem - Kraków, Bronowice
nowa oferta
hala na wynajem - Liszki

Liszki
hala na wynajem

ZEF-HW-1225

Lokal magazynowo produkcyjny Liszki Do wynajęcia lokal produkcyjno-magazynowy 560 m2  z zapleczem socjalnym 10 minut od obwodnicy Krakowa.  Aktualnie podzielony na dwie większe powierzchnie 360m2 i 200m2 z pomieszczeniami pomocniczymi. Po wyburzeniu ścian można stworzyć ...

Powierzchnia
560,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
0,00 zł
cena 16 000
hala na wynajem - Liszki
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto

Kraków, Stare Miasto
lokal na wynajem

ZEF-LW-1223

Lokal biurowo-usługowy 128 m2, Stare miasto, ul. Retoryka Lokal biurowy  znajduje się na  2 piętrze budynku z windą. Składa się z 2 pomieszczeń  biurowych ( 80m2 i 25m2), serwerowni, kuchni  i przedsionka.  Dodatkowo w częściach wspólnych dodatkowa kuchnia i toalety. Wszystkie  ...

Powierzchnia
128,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
70,31 zł
cena 9 000
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Dębniki Stare

Kraków, Dębniki, Dębniki Stare
mieszkanie na wynajem

ZEF-MW-1222

40 m2*2 pokoje*MPEC*Stare Dębniki Mieszkanie ok 42 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni (nie jest oddzielona drzwiami) oraz korytarza.  Znajduje się na 2-gim piętrze  kamienicy (bez windy) przy ulicy Skwerowej. Atuty: * Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,00 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Dębniki Stare
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto

Kraków, Stare Miasto
lokal na wynajem

ZEF-LW-1221

Biuro, kancelaria - 234 m2 - ul. Długa Stare Miasto Lokal 234 m2 składa się z pokoju z recepcją, 7 pokoi, 2 łazienek, 2 toalet i 4 balkonów. Ma 3 wejścia z klatki schodowej i wiele możliwości aranżacyjnych. Wynajmujący może opróżnić pomieszczenia ze wszystkich ...

Powierzchnia
234,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
42,31 zł
cena 9 900
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem