nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto

Kraków, Stare Miasto
lokal na wynajem

ZEF-LW-1239

Biuro, kancelaria - 120 m2 - ul. Długa Stare Miasto Lokal 120 m2 składa się z pokoju z recepcją, 4 pokoi, kuchni, łazienki, toalety i 2 balkonów. Ma wiele możliwości aranżacyjnych. Wynajmujący może opróżnić pomieszczenia ze wszystkich mebli lub zostawić je dla ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
55,00 zł
cena 6 600
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator

Kraków, Zwierzyniec, Salwator
lokal na wynajem

ZEF-LW-1238

Biuro*kancelaria* fitness *98m2*3 pokoje*Syrokomli Lokal biurowy o powierzchni ok 98 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, dużej kuchni z balkonem, toalety oraz 2 małych szatni z prysznicami.  Lokal znajduje się na 3-cim piętrze reprezentacyjnej kamienicy z odnowioną ...

Powierzchnia
98,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
40,82 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator

Kraków, Zwierzyniec, Salwator
lokal na wynajem

ZEF-LW-1237

Lokal 40 m2*jasne biuro*ul. Kościuszki Lokal ​o powierzchni 40 m2 znajduje się w ​o​drestaurowanej kamienicy z windą na pierwszym piętrze. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych o powierzchniach 26 m2 i 14m2, dodatkowo do użytku wewnątrz budynku są toalety i ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 2 400
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator

Kraków, Zwierzyniec, Salwator
lokal na wynajem

ZEF-LW-1236

Pokój biurowy 14 m2*serwisowany budynek*ul. Kościuszki Lokal ​o powierzchni 14 m2 znajduje się w ​o​drestaurowanej kamienicy na parterze. Składa się z ​jednego pomieszczenia 14 m2, dodatkowo do użytku wewnątrz budynku są toalety i aneks kuchenny (nie wliczane do ...

Powierzchnia
14,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
71,43 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator

Kraków, Zwierzyniec, Salwator
lokal na wynajem

ZEF-LW-1235

Lokal 71 m2*jasne biuro*ul. Kościuszki Lokal ​o powierzchni  całkowitej 71 m2 (powierzchnia użytkowa 47 m2) znajduje się w ​odrestaurowanej kamienicy z windą na 4-tym piętrze. Winda dojeżdża na 3-cie piętro. Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, dodatkowo do ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
4
Cena za m2
26,76 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Kraków, Zwierzyniec, Salwator
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Grzegórzki

Kraków, Grzegórzki
lokal na wynajem

ZEF-LW-1234

Lokal 332m2*usługi*handel*gastronomia*Grzegórzki Lokal 332 m2 na parterze składa się z dużej sali sprzedaży (ok 180 m2) oraz zapleczy z toaletami, a na piętrze z pomieszczenia z kuchnią i wydzielonymi 2 pokojami biurowymi. Idealne na działalność usługową, handlową, ...

Powierzchnia
332,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
75,30 zł
cena 25 000
lokal na wynajem - Kraków, Grzegórzki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem