Zefra to agencja z krakowskimi korzeniami. Łączymy pasję do nieruchomości z wiedzą merytoryczną i doświadczeniem aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę. Specjalizujemy się w pośrednictwie i doradztwie w sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie domów, mieszkań i powierzchni komercyjnych. Korzystamy z najnowszych technologii i sprawdzonych metod aby działać sprawnie i skutecznie.


Nasze wartości to:

  • Zaufanie – szukamy nieruchomości o największym potencjale dla inwestora, niezależnie od tego, czy współpracujemy z biznesem, czy z klientem indywidualnym. Gdy my działamy, ty możesz ze spokojem zajmować się innymi ważnymi sprawami w swoim życiu.
  • Dynamika działania – nie ma dwóch takich samych nieruchomości, a w branży cały czas dzieje się coś nowego. Między innymi dlatego tak nas ona pasjonuje! Jesteśmy ciekawi świata, energiczni oraz lubimy doprowadzać sprawy do końca – i tak właśnie pracujemy.
  • Dobra organizacja – do sprawy powierzonej przez klienta podchodzimy kompleksowo, szukając najlepszych możliwości, zapewniając potrzebne informacje i pomagając w formalnościach. Z nami masz pewność sprawnego przeprowadzenia transakcji.

Wiemy, że możemy tutaj napisać wszystko...dlatego najlepiej do nas zadzwoń i sprawdź jak działamy!

Zuzanna Polańska i Paweł Polański