37,88 zł/m2 cena: 12 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia  3 piętro o metrażu 330 m2 w budynku biurowo-usługowym. Składa się z powierzchni biurowych do dowolnego podziału,  sali konferencyjnej, poczekalni, kuchni i toalet.

Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni.

Atuty:

* Atrakcyjna lokalizacja
* Parking
* Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych
* Klimatyzacja
* Dostępny  od zaraz

Lokalizacja: Prądnik Biały, ulica Opolska

Czynsz: 12 500 zł netto + media
Opłata eksploatacyjna - Brak

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń!

Kontakt: Piotr Górak
tel: +48 797 320 933  

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ZEF-LW-1163
Powierzchnia 330,00 m²
Piętro 3
Rodzaj budynku biurowo-usługowy
Opłaty w czynszu -
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji do uzgodnienia
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, inny, usługowy

lokal na wynajem

ZEF-LW-1195

Lokal biurowo-usługowy 156 m2, Bronowice Wielkie ulica Stawowa Powierzchnia do wynajęcia   znajduje się na  2 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Lokal składa się z 5 pokoi do których prowadzi korytarz . Na końcu lokalu miejsce na serwerownie/magazynek. W częściach ...

Powierzchnia
156,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
58,97 zÅ‚
cena 9 200 zł
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
lokal na wynajem

ZEF-LW-1213

Lokal biurowo-usługowy 350 m2, Prądnik Biały, ul Pachońskiego Lokal biurowo-usługowy   znajduje się na  1 piętrze. Składa się z 2  pomieszczeń  biurowych open space, 3 gabinetów, sali konferencyjnej, serwerowni, kuchni i toalet.   Atuty: * Jasny  lokal * Atrakcyjna ...

Powierzchnia
350,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zÅ‚
cena 14 000 zł
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
lokal na wynajem

ZEF-LW-1217

Lokal biurowo-usługowy 240 m2, Prądnik Biały ul. Opolska Lokal 240 m2 znajduje się w budynku   biurowo-usługowym na trzecim piętrze. Składa się z dużego pomieszczenia open-space  , podwójnego gabinetu z możliwością podziału na pół, drugiego gabinetu , korytarza i trzech ...

Powierzchnia
240,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
39,58 zÅ‚
cena 9 500 zł
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
lokal na wynajem

ZEF-LW-1218

Lokal biurowo-usługowy 184m2, Prądnik Biały ul. Bociana Do wynajęcia  lokal  zajmujący  całe  8 piętro do dyspozycji Najemcy w budynku  biurowo-usługowym. Składa się z 6 pomieszczeń biurowych o powierzchni 132m2 , zaplecza socjalnego i dwóch toalet .  Atuty: * Nowoczesny  ...

Powierzchnia
184,00 m2
Piętro
8
Cena za m2
53,80 zÅ‚
cena 9 900 zł