nowa oferta
55,00 zł/m2 cena: 6 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro, kancelaria - 120 m2 - ul. Długa Stare Miasto

Lokal 120 m2 składa się z pokoju z recepcją, 4 pokoi, kuchni, łazienki, toalety i 2 balkonów. Ma wiele możliwości aranżacyjnych.

Wynajmujący może opróżnić pomieszczenia ze wszystkich mebli lub zostawić je dla najemcy, istnieje tez możliwość odświeżenia lokalu.

Znajduje się na 1-szym piętrze eleganckiej, reprezentacyjnej kamienicy. 
 

Atuty:

* Pierwsze piętro w reprezentacyjnej kamienicy

* Ogrzewanie własne gazowe 

* Wysokie wnętrza z charakterem do własnej aranżacji

* Możliwość wynajęcia większej powierzchni

Lokalizacja: ul. Długa, przy przecznicy z ulicą Pędzichów

Cena:  6600 zł netto + opłaty administracyjne 600 zł + media wg zużycia 

Masz więcej pytań? Chcesz obejrzeć? Zadzwoń!
Zuzanna Polańska: 518 212 675

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ZEF-LW-1239
Powierzchnia 120,00 m²
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Opłaty w czynszu zaliczka na fundusz remontowy, sprzątanie, fundusz remontowy, Części wspólne, administracja
Opłaty wg liczników woda, prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do odświeżenia
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Rok budowy 1885
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu usługowy, magazynowy, inny, handlowy, handlowo-usługowy, biurowy, biurowo - magazynowy

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 4
Powierzchnia pomieszczeń biurowych od 15,00 m2
nowa oferta
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto

Kraków, Stare Miasto
lokal na wynajem

ZEF-LW-1215

Biuro, kancelaria* 5 pokoi 125m2*Stare Miasto Lokal 125 m2 składa się z 5 pokoi (jeden z balkonem i schowkiem), toalety, pomieszczenia z aneksem kuchennymi oraz korytarza. Znajduje się na 3-cim piętrze zadbanej kamienicy na spokojnej ulicy z elegancka klatką ...

Powierzchnia
125,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
60,00 zł
cena 7 500
lokal na wynajem - Kraków, Stare Miasto

Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice
lokal na wynajem

ZEF-LW-1169

Lokal  około 100 m2 znajduje się na parterze w budynku biurowo-usługowym. Składa się z pomieszczenia sprzedaży, 4 gabinetów, toalety. Możliwość uzyskania jednej dużej  powierzchni po wyburzeniu ścianek. Atuty: * Atrakcyjna lokalizacja * Duży ruch samochodowy * Dwa ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
75,00 zł
cena 7 500
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa
lokal na wynajem

ZEF-LW-1183

*Handel*Usługi*Biuro* 102 m, Górka Narodowa   Lokal 102,28 m2 frontowy, jednopoziomowy składa się dużej sali sprzedaży, łazienek, kuchni i pomieszczeń biurowych. Lokal  zwolniony w trakcje adaptacji pod gastronomie - brak gazu w lokalu. Brak zgody na alkohol od wspólnoty ...

Powierzchnia
102,28 m2
Piętro
parter
Cena za m2
57,68 zł
cena 5 900
lokal na wynajem - Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa

Kraków, Prądnik Biały
lokal na wynajem

ZEF-LW-1208

Handel* Usługi*Biuro*Magazyn* 200m2, Prądnik Biały,  Opolska Lokal o powierzchni ok. 200 m2 znajduje się na  poziomie -1 z dwoma wejsciami po schodach.  Składa się z pomieszczeń handlowo-biurowych, magazynu,  zaplecza socjalnego, toalet. Atuty: * Atrakcyjna i dobrze ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
suterena
Cena za m2
35,00 zł
cena 7 000